Sibel İstanbul Deri
Hoşgeldiniz...
Hoşgeldiniz              SİBEL İstanbul Deri, Uluslararası ticaret yapan Fransız SİBEL LEATHER firmasının Türkiye temsilcisidir. Piton ve Timsah derisi başta olmak üzere birçok çeşit egzotik ve klasik derileri Giysi , Ayakkabı , Çanta, Kemer ve Aksesuar üreticilerine çok cazip fiyatlarla sunmaktadır. Derilerimizin büyük bir kısmı Fransadaki merkez depomuzdan gelmektedir. Bu deriler, Dünyadaki saygın üreticilerin Avrupadaki ünlü markalara ürettikleri çok kaliteli derilerdir. Satışını yaptığımız Egzotik derilerimiz CITES e uygundur. Regule ürünlerin yanında, çok farklı özellikli seri sonu stok fazlası spot Koyun,Keçi,Dana,Süt danası ve diğer çeşit derilerimiz Zeytinburnundaki mağazamızda ; deri parçaları ise ayrı 2000 m2 lik başka bir depoda müşterilerimize sunulmaktadır.
Hakkımızda...
             1996 yılında Fransada kurulan Sibel Lether firması 2007 yılından beri de Sibel İstanbul Deri olarak Türkiyede deri ticareti faliyetlerine devam etmektedir. Egzotik deri , Klasik deri ve Parça deri çeşitleri ticareti ile müşterilerine geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Firmamızın yurtiçinde satışı olduğu gibi yurtdışında da konteyner bazında satışları ile her türlü talepleri karşılayacak kapasitedeyiz. Fransadaki merkez şirketimizle ilgili bilgilere ww.sibel.fr adresinden de ulaşabilirsiniz.


             Modayı takip ederek müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Tüm tedarikçilerimizin en son yapılan yeni koleksiyonlarını kontrol ederek piyasanın istediği ürünleri müşterilerimize sunuyoruz.

Müşterilerin talebine göre yeni deri çeşitleri de yaptırabiliyoruz.

Piton, Timsah, diğer egzotik deriler le birlikte , farklı özelliklerdeki klasik deriler ( büyükbaş,küçükbaş ) ve parça deriler ile hizmetinizdeyiz…

Piton ve Timsah derileri başta olmak üzere hertürlü egzotik derilerimiz ile geniş bir ürün yelpazesi sunmaktayız.Mevcut çeşitler içerisindeki ürünlerimizin resimleri size seçiminiz konusunda yardımcı olacaktır.Her çeşit egzotik deri talepleriniz ile ilgili görüşebiliriz.
Sığır, dana, koyun, kuzu, keçi ve oğlaklardan elde edilen farklı işlentili üstün kalitedeki derilerle farklı kreasyonlarınıza değer katabiliriz.
Her türlü bitmiş deri üretimi esnasında ortaya çıkan kesim sonrası kalan derilerdir. Çok farklı çeşitlerdeki bu deriler de konteynerla ve kilo olarak satışa sunulmaktadır.
SİBEL İSTANBUL DERİ SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ.
Yenidoğan Mh. Şehit Komiser Günaydın Sk. No.120 Zeytinburnu / İSTANBUL - 34020
+90 212 510 47 56
+90 212 664 44 36
info@sibelistanbulderi.com
Sibel İstanbul Deri San. ve Tic. Ltd. Şti. © 2015
Yükleniyor...